Úvodní stránka Kontaktní email

Pomoc v závislosti...

...pomůžeme, poradíme.


 

Navigace: Aktuality

Aktuality

Otevření nového oddělení Psychiatrické nemocnice v Kroměříži
Vloženo: 17.01.2020
1. 2. 2014, bylo otevřeno nové oddělení Psychiatrické nemocnice v Kroměříži, určené pro léčbu závislosti na nealkoholových drogách, případně nealkoholové drogy v kombinaci s alkoholem, či dalšími návykovými látkami.

Dobrý den,
dovolujeme si Vám oznámit, že dne 1. 2. 2014 bylo otevřeno nové oddělení Psychiatrické nemocnice v Kroměříži, určené pro léčbu závislosti na nealkoholových drogách, případně nealkoholové drogy v kombinaci s alkoholem, či dalšími návykovými látkami. Od loňského roku (2019)  na MANDALU přijímáme k léčbě i patologické hráče. 17b je otevřené psychiatrické oddělení s principy terapeutické komunity omezeno režimem. Léčba  probíhá pod vedením lékaře -  psychiatra, klinického psychologa, adiktologa, stř. zdrav. personálu, sociální pracovnice. Oddělení je koedukované s celkovou kapacitou 22 lůžek. Léčba je střednědobého charakteru, v délce trvání  4 měsíců. Před nástupem je vhodná detoxifikace (probíhá na jiném oddělení AT primariátu PNKM). K detoxifikaci Vás objednáme na telefonním čísle muži: 573 314 215, ženy: 573 314 218 , detoxifikace může proběhnout i v jiném zdrav. zařízení.

Další informace o oddělení můžete získat na výše uvedených internetových stránkách, na emailové adrese zavislosti@plkm.cz nebo telefonicky na čísle 573 314 217.

Návaznost na léčbu závislosti je zajištěna AT ambulancí v PNKM (momentálně STOP stav) a doléčovacích programů dle  volby pacienta.